Apie mus

Jau daugiau nei ketvirtį amžiaus UAB "Tigbis" sėkmingai kuria universalius ir nišinius technologinius sprendimus telekomunikacijų kontrolės srityje. Pradėjusi savo veiklą 1995 m., bendrovė sutelkė savo elektronikos projektavimas ir gamyba dėl teisėsaugos institucijų, bankų ir kitų komercinių organizacijų poreikio saugoti ir apdoroti didelius duomenų kiekius, kad atitiktų aukštus tokios veiklos saugumo reikalavimus. Laikui bėgant, bendrovės kompetencijos išsiplėtė, kad apimtų centralizuotų telekomunikacijų renginių ir turinio kontrolės stebėsenos centrų kūrimą ir priežiūrą.

UAB "Tigbis" didžiuojasi savo patirtimi kuriant inovatyvią vaizdo ir garso įrašymo įrangą. Pasaulinis technologinės raidos tempas ir regiono geopolitinė dinamika verčia bendrovę nuolat tobulėti ir Išplėskite savo akiratį. Įveikti inovacijų iššūkius neišvengiamai plečiamas gaminamų produktų asortimentas. Šiandien UAB "Tigbis" taip pat gali pasiūlyti įvairią radijo tinklo skenavimo, įvykių įrašymo ir sukurto turinio įrašymo įrangą. ląstelių terminalų, ir aptikti ir neutralizuoti nepilotuojamą įrangą.

Nuotoliniu būdu valdomai (arba autonomiškai veikiančiai) ir lauko naudojamai radijo valdymo įrangai UAB "Tigbis" sukūrė unikalią, labai tikslią, dinamišką vieno ar grupinio įrenginio valdymo platformą, kurią lengva lengvai pritaikyti tiek transporto priemonėse. ir statiškai, pvz., trikojis.

UAB "Tigbis" yra svarbi sprendžiant besikeičiančius kliento poreikius. Mes siekiame nustatyti ir atskirti universalius ir unikalius šio poreikio aspektus, kad galėtume pasiūlyti visiems produktą, geriausiai atitinkantį jų poreikius. Įmonės šūkis: pritaikyti savo įrangą kiekvieno kliento poreikiams!